0 : Content-type: text/html; charset=utf-8
1 : Set-Cookie: PHPSESSID=740kvnk973aqqn57sfa6be6d04; path=/
2 : Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
3 : Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
4 : Pragma: no-cache
Bu firmaya ait tanıtım sayfası
geçici olarak servis dışıdır.
Barla Balık Kayhan

Barla Balık Kayhan

Lezzetin Zevkle Buluştuğu Mekan !

Barla Balık 2005 yılında Süleyman ve Saime Yurdtaş tarafından Kayhan Çarşısında açılmıştır. Aile işletmesi olan Barla Balık içkisiz olup günlük taze deniz ürünleriyle lezzet düşkünlerinin ve gurmelerin uğrak yeridir. Barla Balık Lokantası'nın diğer bir özelliği de mutfağının ayrı bir binada olması sebebiyle kokusuz, temiz, kaliteli, sıcak bir ortamda keyifle balık yemenizdir. Ayrıca Barla Balık'ın tezgahlarında çiğ balık satışı da yapılmaktadır.

Barla Balık'ın en özel ürünleri Kırlangıç Balık Çorbası ve Fener Kavurma ve de günlük değişik şiş balıkları mutlaka tadılması gereken, her yerde bulamayacağınız önemli lezzetlerdir. İşletme sahibinin deyimiyle serum yani balık çorbasını her gün eşi Saime hanım yapıyor. Bütün ürünler Saime hanımın elinden geçiyor. Bunun yanında organik doğal ürünler ve yaban otlarından yapılan değişik turşu ve mezeler de bulabilirsiniz Barla Balık'da.

Barla Balık güler yüzlü hizmetiyle kaliteli servisiyle bu eşsiz ürünleri müşterilerine vermeye devam edecektir. Her zaman daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz ve daha değişik ürünler sunabilmek için misafirlerimizi Barla Balık Restaurant'a davet ediyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bu firmanın iletişim bilgileri kapalıdır.
fırsatlar

BURSARESTAURANTS FIRSAT KATEGORİLERİ

NELER YAPILIR ?

Grup Yemekleri - (0)
Deniz Mutfağı - (0)
Yeni Mekanlar - (0)
Paket Servis - (0)
Tur Firmaları - (0)

TANITIM

YORUM YAZ/REZERVASYON YAP

 
 
İsim
Telefon
Email
Mesaj
Spam Koruması
(3+7=?)
 
REZERVASYON İPTALLERİNİZİ LÜTFEN İŞLETMELERE BİLDİRİNİZ.
ÖNEMLİ : Fırsatlar sadece "bursarestaurants.com" üzerinden satın alındığında geçerlidir.
Barla Balık ile Kayhan'da Balık Mevsimi
Barla Balık ile Kayhan'da Balık Mevsimi

KAYHAN'DA BALIK MEVSİMİ
Kayhan'a denizi getiren işletme Barla Balık, balık sevenlerin adeta tablo izler gibi izledikleri, her zaman zengin bir tezgaha sahiptir. Zengin tezgahımızla bütün Bursa'ya zengin balık çeşitleri sunmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimiz her zaman Barla Balık'ta özel lezzetlere ulaşabileceklerini bildikleri için Barla Balığı tercih etmektedirler. Bizler de müşterilerimizin memnuniyeti için özel lezzetleri Bursa'ya sunmaya devam ediyoruz.

Balık Çorbamız - SERUM
Soğukların kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde Bursa halkını özellikle "serum" olarak adlandırdığımız, kırlangıç balığından yaptığımız balık çorbamızı ilaç niyetine içmeye davet ediyoruz.


barla balık kayhan, bursa balık lokantaları, kayhan çarşısı, bursa merkezde balık restaurantı, heykelde balık, heykel öğlen yemeği, balik

BU MEKANA AİT SON EKLENEN HABERLER

YORUMLARINIZ

Barla Balık Kayhan İnceleyen: Ender Bahar, .
kayhan çarşısının değişik mekanlarında,farklı tatları bulabilirsiniz.barla balıkta bu mekanların en mütevazi,temiz,makul fiyatları olan harika bir balık evi.özellikle süleyman ustanın balık çorbasını (serum) mutlaka denemelisiniz.
Derecelendirme: 4,5
no.1
ARADIĞINIZ SAYFA SERVİS DIŞIDIR

TÜM BURSA MEKANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SAYFASI SERVİS DIŞIDIR.
Bu firmanın yetkilisiyseniz destek hattımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.
BursaRestaurants.com Destek Hattı : [email protected]
[Ana Sayfa] [Site Haritası] [Eski Yönetim Paneli]